Кіровоградська обласна філармонія
Lock
Головна Філармонія Мистецькі проекти

Мистецькі проекти:

 Наші земляки - майстри мистецтв

e-mail Друк PDF
*****
 

"Майстри мистецтв - трудівникам села"

e-mail Друк PDF

В рамках культурно – мистецької акції
«Майстри мистецтв – трудівникам села» з метою створення сприятливих умов громадянам, які проживають у сільській місцевості нашої області, для доступу до культурних цінностей, духовного збагачення протягом 2017 року було проведено 12 концертів в районах області. На концертах були присутні близько 6000 глядачів, в тому числі близько 1500 глядачів незахищених категорій. Концерти пройшли на високому організаційному та професійному рівнях при вщент заповнених залах. У такий важкий час завдання кожного артиста — дарувати людям радість і надію. Ми даруємо чудову змогу жителям села спілкуватися з дивовижним світом мистецтва, долучатися до невичерпного джерела духовних надбань людської мудрості. Творчість колективів філармонії примножує духовні скарби нашого народу, зберігає культурні традиції, несе людям радість і любов до краси! Щоразу вдячність глядачів та бурхливі оплески доводять про важливість та необхідність таких проектів.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 лютого 2018, 18:32 )
 

"Мистецтво нашого краю"

e-mail Друк PDF

Культурно-мистецький проект під патронатом голови Кіровоградської облдержадміністрації «Професійне мистецтво у кожне село».
З метою  організації та проведення вищезазначеного  проекту, а  також забезпечення доступності  професійного мистецтва  широким верствам населення, які проживають у сільській місцевості, обласною філармонією в період з березня по грудень 2017 року проведено 30 концертів творчих колективів філармонії у всіх районах області. На  концертах було присутніх близько 12000 глядачів, в тому числі близько 3000 глядачів незахищених категорій.
Концерти проводились переважно в сільській місцевості, в Будинках культури та на відкритих майданчиках, приурочених до державних і  професійних свят, а також до ювілейних та визначних дат місцевого значення.
Усі вони пройшли на високому організаційному та професійному рівнях при  заповнених залах на чолі з першими особами району та делегацією з кожної сільської ради району.
Всі заходи культурно-мистецького проекту активно висвітлювались в районних засобах масової інформації. Всього було надруковано 22 матеріали в районних редакціях області. По підсумках  проведених концертів у рамках проекту виготовлений  альбом, в якому зібрані  матеріали засобів масової інформації, фотографії та відгуки вдячних глядачів.
3 2018 року цей проект продовжує своє існування під новою назвою «Мистецтво нашого краю».

Останнє оновлення ( Субота, 10 лютого 2018, 13:37 )
 

"Об'єднаймо мистецтвом Україну"

e-mail Друк PDF

 В рамках культурно-мистецького проекту
«Об’єднаймо мистецтвом Україну» в 2017 році з успіхом проведено концерти академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» у м. Сміла Черкаської області та камерного оркестру «Концертіно» у Полтавській та Житомирській областях. На сцені Кіровоградської обласної філармонії проведено концерти академічного заслуженого українського народного хору Черкаської обласної філармонії, академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії, академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» Житомирської обласної філармонії. В рамках проекту успішно організовано та проведено концертний тур академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» обласної філармонії до м. Хмельник Вінницької області, Львова, Тернополя, Житомира, Івано-Франківська та Луцька, який відбувся з 22 по 28 травня 2017 року.

Останнє оновлення ( Четвер, 08 лютого 2018, 16:55 )
 

"Травневі музичні зустрічі"

e-mail Друк PDF

 Всеукраїнський фестиваль камерної та симфонічної музики
«Травневі музичні зустрічі 2017»
Всеукраїнський фестиваль камерної та симфонічної музики «Травневі музичні зустрічі» було заплановано і проведено з 09 по 28 травня 2017 року в  залі  Кіровоградської обласної філармонії та в містах і районах області. Всі 20 років фестиваль підтримують:
- Кіровоградська обласна державна адміністрація;
-     Кіровоградська обласна рада;
-     департамент культури, туризму та культурної  спадщини ОДА.
10 років у фестивалі бере участь Дитяча філармонія, яка на головній сцені області представляє лауреатів міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, кращі дитячі камерні колективи Кіровоградських музичних та загальноосвітніх шкіл міста і області.
      За роки існування проект «Травневі музичні зустрічі»  набув традицій, головною з яких є запрошення до участі кращих мистецьких колективів і солістів України та далекого зарубіжжя (Італія, США, Франція, Польща, Китай, Корея, Німеччина). Протягом цих років на Кіровоградській сцені виступали майже всі симфонічні оркестри нашої держави та камерні оркестри обласних філармоній України. Представлені  музичні жанри: від музики бароко, неокласики, джазу до сучасної української камерної та симфонічної музики.
В цьогорічному ювілейному фестивалі взяли участь:
-    академічний симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії (головний диригент - заслужений діяч мистецтв України О. Дяченко) (70 артистів), який представив програму «Шедеври  світової музики» на Філармонійній площі в перший раз;
-    симфонічний оркестр Кіровоградського музичного училища (головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Л. Голіусова) (60 артистів);
-    солістка Національної опери України, народна артистка України, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, наша землячка Л.Забіляста;
-    лауреат міжнародного фестивалю «Прем’єр-оркестр (м. Київ) камерний оркестр «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії (художній керівник - заслужений діяч мистецтв України Н.Хилобокова) (20 артистів);
-    лауреат міжнародних конкурсів С.Григоренко (фортепіано, м. Львів);
-    лауреат міжнародних конкурсів, соліст Кіровоградської обласної філармонії Олександр Безай;
- творчі колективи і солісти Черкаської обласної філармонії з концертною програмою «Музика без меж» з циклу дитячих програм «З історії музичної культури України»  (70 артистів);
- лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів камерні колективи дитячих музичних шкіл Кіровоградщини (150 артистів).
В області (смт. Устинівка, смт. Побузьке Голованівського району, смт. Новоархангельськ, м. Олександрія, м. Знам’янка, м. Світловодськ)  пройшли концерти камерних оркестрів Полтавської, Вінницької, Херсонської, Миколаївської обласних філармоній та камерного оркестру «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії. Всього на заходах фестивалю «ТМЗ» було задіяно 490 артистів з 9 регіонів України.   
Продовжив свою  концертну діяльність музичний  салон «BonApArt», концерт якого пройшов у фойє філармонії. В концертній програмі взяли участь солісти-вокалісти обласної філармонії, а також камерний оркестр «Концертіно».
Традиційно був підготовлений і роздрукований ювілейний буклет «ТМЗ-20», який було надіслано в  обласні філармонії України. Всього заходи «ТМЗ» відвідали 6200 глядачів.

Останнє оновлення ( Четвер, 08 лютого 2018, 16:51 )
 
Сторінка 1 з 2

Статистика

Користувачі : 559
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 354024

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval