Кіровоградська обласна філармонія
Lock
Головна Філармонія Мистецькі проекти

Мистецькі проекти:

 "Травневі музичні зустрічі"

e-mail Друк PDF

«Травневі музичні зустрічі»
У травні 2018 року відбувся 21 – й Всеукраїнський фестиваль камерної та симфонічної музики «Травневі музичні зустрічі». В ньому взяли участь:
    - симфонічний оркестр Кіровоградського музичного коледжу за участю солістів О. Безая, А. Потоцької, О. Лютаревич – Марченко (м.Черкаси);
-    камерний оркестр Тернопільської обласної філармонії;
-    Академічний симфонічний оркестр Вінницької обласної філармонії з програмою «Подих кохання»;
-    камерний оркестр «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії за участю Андрія Рахманіна (скрипка) та україно – французького співака Поля Манандіза.
     Також відбулися концерти камерної музики в містах та районних центрах області: смт Устинівка, смт Новоархангельськ, м. Бобринець, м. Олександрія, м. Новоукраїнка, с. Дмитрівка Знам’янського району.  
Останнє оновлення ( Четвер, 02 серпня 2018, 16:59 )
 

Наші земляки - майстри мистецтв

e-mail Друк PDF
*****
 

"Майстри мистецтв - трудівникам села"

e-mail Друк PDF

В рамках культурно – мистецької акції
«Майстри мистецтв – трудівникам села» з метою створення сприятливих умов громадянам, які проживають у сільській місцевості нашої області, для доступу до культурних цінностей, духовного збагачення протягом 2017 року було проведено 12 концертів в районах області. На концертах були присутні близько 6000 глядачів, в тому числі близько 1500 глядачів незахищених категорій. Концерти пройшли на високому організаційному та професійному рівнях при вщент заповнених залах. У такий важкий час завдання кожного артиста — дарувати людям радість і надію. Ми даруємо чудову змогу жителям села спілкуватися з дивовижним світом мистецтва, долучатися до невичерпного джерела духовних надбань людської мудрості. Творчість колективів філармонії примножує духовні скарби нашого народу, зберігає культурні традиції, несе людям радість і любов до краси! Щоразу вдячність глядачів та бурхливі оплески доводять про важливість та необхідність таких проектів.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 лютого 2018, 18:32 )
 

"Мистецтво нашого краю"

e-mail Друк PDF

 В цьому році було започатковано новий культурно – мистецький проект під патронатом голови обласної державної адміністрації С.А.Кузьменка «Мистецтво нашого краю». В рамках цього проекту в 2018 році вже відбулися одинадцять концертів в смт. Новгородка, Маловисківському, Устинівському, Новоархангельському, Світловодському, Знам’янському, Добровелечківському, Новомиргородському та Голованівському районах, а також у м. Гайворон. На концертах були присутні близько 10300  глядачів із них близько 2950 незахищених категорій. Концерти пройшли на високому організаційному та професійному рівнях при вщент заповнених залах на чолі з першими особами району та делегацією з кожної сільської ради району. 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення ( Четвер, 02 серпня 2018, 18:50 )
 

"Об'єднаймо мистецтвом Україну"

e-mail Друк PDF

В рамках культурно – мистецького проекту «Об’єднаймо мистецтвом Україну» у травні місяці відбулися гастролі інструментального ансамблю «Єлисавет – ретро» з новою програмою по Західній Україні. Колектив відвідав такі міста як: Івано – Франківськ, Тернопіль, Житомир, Вінниця, Ужгород, в місті Запоріжжя відбулися два концерти академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» (програми дитячі та дорослі).

Останнє оновлення ( Субота, 04 серпня 2018, 09:38 )
 
Сторінка 1 з 2

Статистика

Користувачі : 1648
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 375809

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval