Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Преса

Преса

* * * * *

 Мистецький проект «Відкриваємо нові таланти»
фінішував у Кропивницькому

Учора, 12 жовтня, у Кіровоградській обласні філармонії відбувся заключний етап проекту «Відкриваємо нові таланти», який напередодні пройшов через кожен район області. Із цього підсумкового концерту стартував концертний сезон дитячої філармонії.
Мистецький проект «Відкриваємо нові таланти» у рамках культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв – дітям» розпочався у 2013 році. Його ініціювали Кіровоградська обласна філармонія спільно з департаментом культури та управлінням освіти КОДА, аби знаходити в області талановиту молодь.
Протягом 2016-1017 в рамках мистецького проекту «Відкриваємо нові таланти» у районах провели 25 концертів. Свої таланти показували кращі художні колективи і солісти позашкільних закладів освіти і культури області спільно з професійними колективами і солістами Кіровоградської обласної філармонії.
За цей час у мистецькому проекті взяв участь 101 колектив, а це понад 1000 дітей учасників. Кращі 20 колективів області з 11 районів приїхали на офіційне відкриття 27-го концертного сезону обласної дитячої філармонії у Кропивницькому. Зокрема, виступали дітки з Маловисківського, Долинського, Онуфріївського, Знамянського, Новоукраїнського, Новоархангельського, Гайворонського, Бобринецького, Олександрійького, Компаніївського, Кіровоградського районів та м. Олександрія, м. Кропивницький, м. Світловодськ і м. Знам’янка.

* * * * *

* * * * *

 Святковий концерт творчих колективів та солістів Кіровоградської обласної філармонії у рамках відкриття 72-го концертного сезону приємно вразив.
По-перше, молодим складом виконавців, по-друге, різноманіттям номерів та композиціями.
Дуже сподобався виступ камерного оркестру «Концертіно», де солісткою була Діана Любіченко (скрипка). Її мелодія принесла духовне задоволення та справжнє музичне захоплення. Під час виступу просто хотілося насолодитися мелодією та забути за все. Мабуть, це справжня нагорода як для виконавця, так і для слухача.
Не менш приємним був виступ дебютантки філармонії Олени Колосюк, яка запалила зал піснею Христини Соловій «Тримай». Витончений голос, неймовірна сила та гарне українське вбрання – все це дуже точно підкреслювало загальний мотив пісні.
Як побажання, хотілося б, щоб перший виступ звучав все ж таки українською мовою, а не російською. Тут мова йде не про ситуацію в країні, а про домінування та пропагування української мови над всіма іншими.
Хочеться додати, що відкриттям було й ставлення залу до виступаючих. Після кожного номеру запрошені щедро дарували оплески та схвальні вигуки творчим колективам. Особливо це відчувалося під час виступу                        Владислава Бураги, який присвятив пісню нашим захисникам на сході. Під час виступу люди з перших рядів підспівували разом з Владиславом. Хотілося, щоб таких номерів було більше.
Приємним є також те, що виступи були не переобтяжені та чергувалися одне з одним. На зміну сумним та душевним композиціям приходять без перебільшення танцювальні, як це було у колективу «Єлисавет-ретро».  
Дуже приємно було бачити академічний театр музики, пісні і танцю "Зоряни" з їх різноманіттям номерів.
Виступи можна вважати вдалими, якщо їх пам’ятаєш через декілька днів, а мелодії та слова наспівуєш під час буденної роботи. Саме так було з відкриттям театрального сезону «А музика звучить…». І музика звучала!

Аліна Каплій, сайт «Гре4ка»

* * * * *

 У ЗАХВАТІ ВІД КОНЦЕРТУ. У ЗАХВАТІ ВІД ВИКОНАВЦІВ
Завжди з величезним задоволенням відвідую концерти колективів Кі-ровоградської обласної філармонії. Я не можу віддати перевагу якомусь одному з них над іншими. Мене завжди бере у полон віртуозна гра музикантів із камерного оркестру «Концертіно», сповнюють величезною гордістю за Україну та її чудовий народ виступи академічного театру музики, пісні та танцю «Зоряни». Концерти ансамблю «Єлисавет-ретро» заряджають величезною позитивною енергією й оптимізмом, упевненістю, що у нас усе ще буде дуже добре.
Рада, що в  нашій філармонії, крім чудових колективів, зібралися ще й надзвичайно талановиті солісти. Такі, як Народний артист України                 Сергій Дьомін, Олександр Безай, Ярослав Страшной, Іванна Клоц, Артем Гасленко, Олена Колосюк та інші. Дивуюся вмінню директора філармонійного закладу Миколи Кравченка та художнього керівника Наталії Бондаренко організувати творчу діяльність на високому рівні. Недаремно ж наші солісти з успіхом гастролюють за кордоном, беруть участь у дуже престижних міжнародних конкурсах і стають їхніми лауреатами.
Мені подобається, коли всі філармонійні колективи та солісти збира-ються в одному гала-концерті. Як було сьогодні на перегляді програми із гарною назвою «А музика звучить...», який зібрав повну глядацьку залу, а його виконавці - багатий урожай дружних оплесків, що незмінно переходили в овації та не давали ведучій оголошувати наступний номер, і криків «Браво!». Дійсно, наші артисти були на висоті!
А співачка Олена Колосюк, як виявилося, цього листопадового вечора вийшла на сцену обласної філармонії вперше. Глядачі глибоко прониклися тим, про що натхнено співала дівчина, й дали високу оцінку її майстерності та чудовому голосу своїми гучними – аж до болю в долонях -  оплесками. В тих оплесках був і мій внесок.
Я з задоволенням відкрила для себе нову ведучу обласної філармонії Ірину Погребняк, яка є чудовим майстром розмовного жанру. До глибини душі вразило виконання нею вірша «Україно, п’ю твої зіниці...». Та ще й під музичний супровід «Концертіно». Таке поєднання посилює кожен із жанрів, тому його варто практикувати й надалі.
Не можу оминути виступ на концерті Вдалислава Бураги, учасника багатьох мистецьких проектів філармонії. Він виконав лише одну пісню, але ЯКУ! Проникливі слова, котрі викликають сльози (як добре було без війни, як важко жити, коли  «говорить» зброя)», чудова музика, пристрасне виконання. І нерозуміння слухачів, чому Владислав порадував їх лише однією піснею в своїму виконанні.
Бажаю артистам філармонії великих творчих успіхів і щоб їхня копітка творча праця була не тільки щедро винагороджена їхніми шанувальниками (що на сьогодні вже є), а й належно оцінена державою. А нам, глядачам, - побільше б зустрічей із улюбленими колективами та солістами філармонійного закладу!

Ольга Бондаренко, кореспондент газети «21-й канал».

* * * * *

 Старт нового сезону – особливе свято

Кілька років поспіль маю за честь бувати на концертах за участю солістів та колективів Кіровоградської обласної філармонії. Кожного разу це особливі вечори, які  залишають по собі яскраві враження. Відкриття нового концертного сезону – це довгоочікуване свято осені, яке щороку збирає аншлаг у затишній залі. Кожного разу чекаєш вже улюблених номерів та новинок, разом з тим бачиш новий крок у вдосконалені таланту та майстерності артистів.
Офіційний старт 72- го сезону, як на мене, був сповнений теплою, душевною атмосферою. Як глядач, може впевнено сказати, я побувала на родинному святі, де почуваєшся вільно, насолоджуєшся моментами. Безцінними є щирість від публіки та артистів, а також мурахи по шкірі, що з’являлися через загальний настрій у філармонії та талант наших земляків. Концерт пройшов для мене на одному подиху. Характер кожного виступу підкреслювали світлові ефекти. Лише було шкода, що не всі солісти філармонії цього вечора виступили. Проте з іншої сторони, це додало бажання завітати на подальші концерти, аби побачити й їх.
За специфікою роботи журналіста, звикла прислухатися не лише до своєї думки, але звертати увагу до думок людей. Під час урочистого заходу поряд зі мною (позаду та попереду) сиділи люди, що не стримували своїх емоцій та майже весь концерт коментували. Радіє, що коментарі були позитивні: «Ось ця дівчина гарно співає», «О, мій улюблений співак виступає», «Це нова солістка? Що й сказати – талановита», «В мене мурахи по шкірі», «І все ж, наші «Зоряни» - найкращі» і т.д.
Особисто для мене, аби сповна відчути атмосферу свята, важливо побачити, що відбувається за лаштунками. Цього вечора, у першу чергу побачила єдність, легке хвилювання не лише дебютантів, але й відомих артистів. Це свідчить про те, що відкриття сезону – вагома подія для кожного.  Варто сказати і про дружбу між колективами, які підтримували один одного. Тому може сказати, що це не просто один великий колектив професіоналів, а перш за все – дружня команда та навіть справжня творча сім’я. Дуже хочеться побажати, щоб наша обласна філармонія і надалі була такою дружньою, щирою та вражаючою. Успіхів Вам, творчих звершень, та щоб врешті решт українська влада гідно підтримувала культурну сферу держави.

Щиро, Ксенія Куприненко!  
 

* * * * *

 З 31 липня по 4 серпня 2016 року Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії брав участь у 25-му Міжнародному фольклорному фестивалі у м. Варна (Болгарія).
У фестивалі брали участь представники 8 держав, серед них: Болгарія, Україна, Кіпр, Грузія, Чілі, Колумбія, Сербія та Словакія.
Спільні концерти запрошених на фестиваль колективів проходили у відпочиваючих зонах міст Варна та Золоті піски.
Перед відкриттям та закриттям фестивалю всі запрошені колективи у яскравих національних костюмах проходили у дефіле по вулицям курортної столиці Болгарії – Варни. Цей парад Міжнародної дружби збирав багато місцевих жителів та відпочиваючих з різних країн світу.


Програми концертів були різнобарвними та колоритними - від повільних, ліричних пісень Словакії до надзвичайно рухливих та гарячих українського «Гопака» та грузинських танців.
Виступи Академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» викликали масу аплодисментів та окриків «Браво», особливо після карколомних трюків у «Гопаці», «Плотогонах» та «Ятранських іграх». Великий успіх мали оркестрові номери, оркестр «Зорян» одностайно признано найкращим, дуже добре глядачі зустрічали солістку колективу – Тетяну Яковенко.
Заходи фестивалю проходили у надзвичайно дружній атмосфері, учасники з задоволенням допомагали один одному під час підготовки та проведення концертів, ділились своїми досягненнями у мистецтві, разом відпочивали у побутових умовах та умовах дозвілля.


Проживали учасники фестивалю у Золотих пісках в готелі «Сердіка», де були забезпечені гарні умови: сучасні номери, «шведський стіл», басейн з аква атракціонами, безкоштовний Wi-Fi та інші побутові зручності.
Концерти щоденно розпочинались о 21.00 годині, тому учасники мали можливість отримати насолоду від бірюзового моря та щедрого серпневого сонця.
Також, надзвичайне задоволення артисти театру «Зоряни» отримали від подорожі на новому автобусі «Неоплан», подарованому Кіровоградській обласній філармонії обласною державною адміністрацією та обласною радою. Бездоганна робота кондиціонера та нова автомобільна резина забезпечили комфортні умови подорожі, навіть, незважаючи на стан автомобільних доріг України.
Окремі слова вдячності адміністрація філармонії та артисти «Зорян» висловлюють народному депутату України Березкіну Станіславу Семеновичу, який проспонсорував вищезазначену поїздку. 
 

* * * * *

 ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА КУЛЬТУРА і ЖИТТЯ

24.06.16.

* * * * *

* * * * *

* * * * *

 

Дошка оголошень

 
Квитки продаються у касах філармонії та
в кіоску біля готелю "Київ". Телефон каси 24-12-03
моб. 0662359341

Вакансії


 

Інформація


 
 

Наша адреса

Україна, 25002,
м. Кіровоград,
вул. Кавалерійська (Орджонікідзе), 8,
тел. 24-12-06

  Наш канал на YouTube
"Кіровоградська обласна філармонія"
Email: filarmonya.kr@ukr.net
Website: www.filarm.kr.ua

Відеоанонс

Державні закупівлі

 

Статистика

Користувачі : 108
Зміст : 68
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 313446

Хто на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval