Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Академічний театр музики, пісні і танцю "Зоряни"

Друк

 

Художній керівник  – народна артистка України  

Антоніна Червінська

Головний диригент – заслужений працівник культури України

Микола Кваша

Балетмейстер –  заслужений артист України
Геннадій Маяраш

Репетитор з балету -- заслужена артистка України
Юлія Кравченко

Солістка - Тетяна Яковенко

Кількісний склад :
солістка – 1, 
артистів оркестру – 9,
артистів балету – 20,
репетитор з балету – 2,
звукорежисер – 1,
концертмейстер – 1,
завідувач костюмерної – 1. 

 Кировоградская филармония
 • Академічний театр музики, пісні і танцю "Зоряни" створений у 1984 році за ініциативи директора Кіровоградської обласної філармонії заслуженого працівника культури України Миколи Кравченка та народної артистки України Антоніни Червінської. Всього в складі колективу – 35 осіб. Це професійні і обдаровані артисти балету та музиканти, випускники консерваторій і вищих музичних закладів України.
 Кировоградская филармония
 • Творче кредо колективу - три складові: музика, пісня і танець. У програмі театру – патріотичні, ліричні і жартівливі народні та сучасні пісні, оркестрові мелодії, яскраві обрядові танці та музично-хореографічні композиції, які сягають своїм корінням у фольклорні традиції, до автентичних джерел української пісні, а також танцювальна музика народів світу (Росії, Бессарабії, Волині, Угорщини, Закарпаття, Молдови).
 Кировоградская филармония
 • Високою професійністю та блискучим виконанням відзначаються музиканти оркестру. На міжнародному фестивалі "Дунайська весна" вони були удостоєні високого звання "Віртуози України".
  Невід’ємною складовою успіху "Зорян" є балетна група колективу. "Злагодженість і віртуозність танцюристів, акробатичні трюки поряд з елегантністю, витонченістю" – так був оцінений виступ "Зорян" під час гастролей у Франції (з матеріалів французського журналу „Фігаро”).
 Кировоградская филармония
 • Колектив прекрасно костюмований. Колекція нараховує близько 350 костюмів, тому кожен виступ – це нове відкриття національних традицій, кожен костюм – це витвір мистецтва. Їх моделювали відомий львівський художник Володимир Фурик та народна художниця України Ганна Грабовська.
  Кировоградская филармония
 • Гастрольно – концертні маршрути Академічного театру музики, пісні і танцю “Зоряни” – це, практично, усі міста України та країни Западної Європи, серед яких Німеччина, Бельгія, Голландія, Франція. Під час гастрольного турне по Франції відбулося 45 концертів у містах Ліон, Бордо, Ман. Три концерти з успіхом пройшли у Парижі. Зйомки колективу "Зоряни" у популярному телевізійному шоу Жака Мартена та запис його виступів у програмах французьких радіостанцій “Ностальджі” та “Європа-2”, які стали інформаційними спонсорами турне, дали можливість познайомити європейського глядача з майстерністю українських артистів.
 Кировоградская филармония
 • Колектив брав участь у проведенні Днів культури України у Болгарії, у Міжнародних фестивалях у містах Юбек, Кіль, Айзенберг (Німеччина), м.Сент (Франція), “Дунайська весна” (Румунія, Болгарія, Югославія). Лише у 2005 році колектив взяв участь у Днях української культури в республіці Молдова, 51-му фестивалі культури русинів - українців у Словакії, провів гастролі у містах Польщі: Єлена Гура, Кудова, Лєгніца. Достойно «Зоряни» представили Україну на міжнародному фестивалі у м. Мартіг (Франція). В квітні 2007 року колектив був запрошений до участі у 25 – му художньому фестивалі дружби "Апрельская весна" в Корейській народно-демократичній республіці, де отримав: ГРАН-ПРІ фестивалю, золотий приз та премію за постановку танцю "Гопак".
  Кировоградская филармония
 • В червні 2011 року театр «Зоряни» представляв своє мистецтво на IV Міжнародному фестивалі музики, мистецтва і фольлору у м. Білосток (Республіка Польща), на якому отримав Головну нагороду. В листопаді 2011 року колектив брав участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі – конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського, де став Лауреатом. У 2012 році Академічний театр музики, пісні і танцю "Зоряни" успішно провів гастролі у Сполучених штатах Америки.
  Кировоградская филармония
 • В 2003 році творчому колективу було присвоєне почесне звання "Академічний".
  Кировоградская филармония
 •  Про творчу діяльність театру "Зоряни" створено 2 відеофільми "Гастрольні маршрути "Зорян", вийшло в світ 2 компакт-диски з записами національної музичної класики.
                                                                                    переглянути фотогалерею
                                                                                    переглянути відеогалерею
  
 

Наша адреса

Україна, 25002,
м. Кіровоград,
вул. Кавалерійська (Орджонікідзе), 8,
тел. 24-12-06

  Наш канал на YouTube
"Кіровоградська обласна філармонія"
Email: filarmonya.kr@ukr.net
Website: www.filarm.kr.ua

Відеоанонс

Державні закупівлі

 

Статистика

Користувачі : 1658
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 393710

Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval