Кіровоградська обласна філармонія
Lock
Головна Колективи Єлисавет-ретро

Ансамбль народної та сучасної музики "Єлисавет-ретро"

Друк
 

 

Художній керівник
Фурманова Олена Анатоліївна


Кількісний склад :
артисти-солісти-інструменталісти – 5,

артисти-вокалісти – 4.

Інструментальний ансамбль «Єлисавет-ретро» був створений у 1992 році. Його керівником був талановитий композитор та аранжувальник, заслужений працівник культури України Микола Кваша. З 2015 року художнім керівником став Валерій Федчишин. А вже з 2016 року інструментальний ансамбль «Єлисавет-ретро» очолила Олена Фурманова.
У програмі ансамблю – українські народні пісні, естрадні пісні минулих років, інструментальні мелодії та пісні сучасних авторів, а також твори зарубіжної джазової музики.

 
З ансамблем має свою програму Народний артист України, соліст філармонії Сергій Дьомін, який неодноразово брав участь у творчих звітах майстрів мистецтв та художніх колективів Кіровоградської області. Підготував ряд сольних концертів, на міжнародному телефестивалі родинної творчості «Мелодія двох сердець», став володарем диплому І ступеня. Старовинні романси, популярні пісні минулих років увійшли до його репертуару. Активно пропагує Сергій Дьомін творчість місцевих авторів: заслуженого працівника культури України Олега Попова, Віталія Дєлєстьянова, Костянтина Пилипюка, Анатолія Бондаря.
 
Також вже протягом багатьох років з ансамблем співпрацює талановита та перспективна солістка – вокалістка Іванна Клоц, яка за цей період зарекомендувала себе, як професійна співачка. З 2016 року в колективі починають працювати молоді, талановиті солісти – вокалісти, це  лауреат всеукраїнських конкурсів Артем Гасленко та Олена Колосюк.


 
  
 
  переглянути фотогалерею
  
  
 

Наша адреса

Україна, 25002,
м. Кіровоград,
вул. Кавалерійська (Орджонікідзе), 8,
тел. 24-12-06

  Наш канал на YouTube
"Кіровоградська обласна філармонія"
Email: filarmonya.kr@ukr.net
Website: www.filarm.kr.ua

Відеоанонс

Державні закупівлі

 

Статистика

Користувачі : 1658
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 393715

Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval