Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Example Pages

Камерний оркестр "Концертіно"

Друк

  Художній керівник –заслужений діяч мистецтв України
ХІЛОБОКОВА Наталія Юріївна.

Директор колективу
УЛЮШЕВА Інеса Володимирівна.

Кількісний склад -
артистів оркестру – 19. 
  • Камерний оркестр філармонії також має свою давню історію. Шлях йому проклав оркестр "Концертіно", організований у 1972 році заслуженим працівником культури України Юрієм Хілобоковим і пізніше очолюваний випускником Львівської державної консерваторії Наумом Кочком. З 1995 року за ініціативою заслуженого діяча мистецтв України Геннадія Єрьоменка оркестр взяв назву на честь рідного міста "Єлисавет". 
  • З 2006 року колективом керує Наталія Хілобокова. Колективу повернено першу назву „Концертіно”. В 2007 році колектив став дипломантом міжнародного фестивалю камерної музики „Амадей-2007” в місті Херсоні. 
  • Протягом останніх років з колективом виступали всесвітньо відомі музиканти з Польщі, Японії, Америки, Австрії, Сінгапуру, КНР. В рамках творчого проекту „ Наші земляки – майстри мистецтв” з колективом плідно співпрацює солістка Національної опери, народна артистка України Лідія Забіляста. В проекті „Музичні вечори Остапа Шутка” оркестр формує програми та виступає зі Скрипкою України Остапом Шутком. 
  • Довгий час з оркестром співпрацює народна артистка України Раїса Валькевич, яка здійснила фондові записи на Держтелерадіо та гастрольні поїздки з різними оркестрами по Росії, Румунії, Німеччині, Болгарії, Югославії.
  • З недавніх часів з колективом співпрацюють солісти філармонії - це народний артист України Сергій Дьомін та Ярослав Страшной. Цей творчий тандем вніс нові барви в імідж оркестру.
            З 2016-го року солістом камерного оркестру «Концертіно» став випускник Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (Київська консерваторія), лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Олександр Безай.
  
  
  
  
   
    

 

Дошка оголошень

 
Квитки продаються у касах філармонії та
в кіоску біля готелю "Київ". Телефон каси 24-12-03
моб. 0662359341

Вакансії


 

Інформація


 
 

Наша адреса

Україна, 25002,
м. Кіровоград,
вул. Кавалерійська (Орджонікідзе), 8,
тел. 24-12-06

  Наш канал на YouTube
"Кіровоградська обласна філармонія"
Email: filarmonya.kr@ukr.net
Website: www.filarm.kr.ua

Відеоанонс

Державні закупівлі

 

Статистика

Користувачі : 1658
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 393734

Хто на сайті

На даний момент 59 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval