Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Солісти Сергій Дьомін

Сергій Дьомін

 
      Дьомін Сергій Петрович 

        Народний артист України Сергій Дьомін
    Працює в Кіровоградській обласній філармонії з 1981 року.
На початку творчої кар‘єри він - артист-вокаліст естрадного ревю "Калейдоскоп”, після зміни формату колективу Сергій Дьомін — артист рок-групи "Контакт", а з часом і соліст групи. У дев‘яності роки в Кіровоградській філармонії створюються нові творчі колективи. Один з них – ансамбль "Єлисавет-ретро", солістом якого стає Сергій Дьомін. Співак заявляє про себе приємним м'яким ліричним баритоном, наполегливим прагненням удосконалювати свій професійний рівень. Вже за перші два роки підготував різноманітний сольний репертуар і став окрасою концертних програм мистецького закладу області.
У 1996-1997 роках болгарська фірма "Ара аудіо-відео" (м.Софія) випустила три магнітних альбоми із записами пісень і романсів у виконанні співака.
Сергій Дьомін неодноразово демонстрував високий професійний виконавський рівень у творчих звітах майстрів мистецтв та художніх колективів Кіровоградської області у 1982 - 2001 роках. Брав участь і отримував високі нагороди у конкурсах Всеукраїнського радіо. У 2002 році в м.Києві на Міжнародному фестивалі родинної творчості "Мелодія двох сердець", разом з братом, отримав диплом І ступеня.
У 2003 році разом з Віталієм Дєлєстьяновим дав сольні концерти в місії ООН в місті Асмара (Ерітрея, Африка). Унікальна сольна програма підготовлена співаком до 20-річчя творчої діяльності "Я про тебе співаю, любов…", яка з успіхом пройшла на сцені обласної філармонії. Високою оцінкою професіоналів відзначена його участь у творчому звіті майстрів мистецтв області "Мистецтво золотого поля" у Києві 2004 року. За новою концертною програмою "В обіймах березня", яка додала ще більшої популярності співакові, обласною телерадіокомпанією у 2005 році відзнято телефільм.
На високому професійному рівні 2006 року співаком підготовлена сольна програма "Нерозгадані сни" до свого 50-річчя та 25-річчя творчої діяльності, яка засвідчила нову віху творчого зростання артиста. Успіх мали святкові концертні програми “Освідчуюсь в любові”, присвячені Дню 8 березня, в якій у ролі артистів, взяли участь відомі політики, керівники підприємств, бізнесмени.
З 2009 роу Сергій Дьомін працює і з камерним оркестром "Концертіно" (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Н.Хилобокова) та камерним оркестром Черкаської філармонії  (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України О.Дьяченко), з якими у нього підготовлені програми романсу. Багато років співак співпрацює з талановитим музикантом, солістом державного оркестру "Радіо-Бенд" Алєкса Фокіна, Віталієм Дєлєстьяновим. Справжньою культурною подією назвала преса його концертну програму "Моя любов".
У 2002 році Сергію Дьміну присвоєно почесне звання Заслужений артист України, у 2009 нагороджений орденом "За заслуги ІІІ ступеню". У 2016 році до Дня Незалежності України Сергій Дьомін був почесно нагородженний званням
Народний артист України.
                                              

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Відео на YouTube

 https://www.youtube.com/watch?v=f-tZvlvDCGM

 https://www.youtube.com/watch?v=xruERzw0OXE

 

Наша адреса

Україна, 25002,
м. Кіровоград,
вул. Кавалерійська (Орджонікідзе), 8,
тел. 24-12-06

  Наш канал на YouTube
"Кіровоградська обласна філармонія"
Email: filarmonya.kr@ukr.net
Website: www.filarm.kr.ua

Відеоанонс

Державні закупівлі

 

Статистика

Користувачі : 110
Зміст : 68
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 323153

Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval