Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Солісти Тетяна Яковенко

Тетяна Яковенко

  
          Тетяна Яковенко  

 • Яковенко Тетяна Георгіївна – солістка-вокалістка Академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії.
  Навчалася  в КДПУ ім. Володимира Винниченка на мистецькому факультеті музичного відділення.
  З 4 січня 2011 року працює в Кіровоградській обласній філармонії на посаді солістки - вокалісти  Академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни».

  Створені Тетяною Яковенко сценічні образи сягають своїм корінням до джерел української пісні. Її репертуарний діапазон вміщує музику з автентичних джерел, української класики до творів сучасних композиторів. Багато уваги приділяє солістка пісням поетів і композиторів Кіровоградщини. В її репертуарі: Українські народні пісні «За широким, за Дніпром», «Порізала пальчик», «Ой, там, на горі», «Летіла зозуля», «Ой, на горі, два дубки».
  Пісні сучасних композиторів «Журба за журбою», «Лелеча вірність», «Джерельце», «Мрія-це ти», «Журавка».

  У 2012 році у складі колективу «Зорян» Тетяна Яковенко була учасником культурно - мистецької програми в заходах ЄВРО-2012.
  У 2013 році стала лауреатом обласного конкурсу «Молода людина».

  Поїздка за кордон у складі академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» відбулася в червні 2011 року. Театр «Зоряни» представляв своє мистецтво на IV Міжнародному фестивалі музики, мистецтва і фольклору у м. Білосток (Республіка Польща), на якому Т.Яковенко отримала Головну нагороду.

  У 2012 році у складі академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» брала участь у гастрольній поїздці до США. В наступні роки, разом з колективом Т.Яковенко брала участь у фестивалях таких країн  як: Іспанія (2013р.), Бельгія (2014р.), Греція (2014р.), Болгарія (2016р.).
 

Наша адреса

Україна, 25002,
м. Кіровоград,
вул. Кавалерійська (Орджонікідзе), 8,
тел. 24-12-06

  Наш канал на YouTube
"Кіровоградська обласна філармонія"
Email: filarmonya.kr@ukr.net
Website: www.filarm.kr.ua

Відеоанонс

Державні закупівлі

 

Статистика

Користувачі : 14796
Зміст : 74
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 446039

Хто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval