Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

афіша Філармонія Дитяча філармонія Відриття 26-го концертного сезону Дитячої обласної філармонії!

Відриття 26-го концертного сезону Дитячої обласної філармонії!

Відкриття 26-го концертного сезону Дитячої філармонії

4 жовтня 2016 року в залі Кіровоградської обласної філармонії відбулося урочисте відкриття 26-го концертного сезону Дитячої філармонії.
  «Від роду до народу, від народу до нації» за участю талановитих дітей Кіровоградщини.
Ось вже 26 років на Кіровоградщині діє Дитяча філармонія, яка працює, розвивається і несе велику просвітницьку місію у справу естетичного виховання дітей та молоді.
Загалом за 26 років було проведено більше 2,5 тисячі концертних програм які переглянули понад 900 тисяч глядачів. Більше 125 тисяч юних артистів мали змогу виступити на сцені філармонії поряд з професійними колективами. За цей час було створено і постійно працюють 8 мистецьких проектів Дитячої філармонії і кожного року все більше дитячих колективів приєднуються до участі в концертних програмах Дитячої філармонії.
У минулому році Дитячою філармонією разом з Управлінням освіти Кіровоградської міської ради, було започатковано спільний мистецький проект «Дитячий внесок у творчість міста», в якому взяли участь 36 загальноосвітніх закладів освіти міста.
За участю вихованців Кіровоградських музичних шкіл постійно проводяться концерти у рамках Всеукраїнського фестивалю камерної та симфонічної музики «Травневі музичні зустрічі» та Вечорів духовної музики «Різдвяні передзвони». Завдяки Дитячій філармонії та Департаменту культури, туризму та культурної спадщини і Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, ось вже 14 років поспіль у рамках творчої акції «Майстри мистецтв – дітям», проводяться професійні концерти для дітей на селі.

Цей рік, а саме 26-й концертний сезон обіцяє бути насиченим новими проектами та цікавими концертними програмами.
Також всіх очікує новий цікавий проект «Дорослі мрійники», котрий націлений на популяризацію саме дитячої пісні - кращих зразків українських композиторів. Родзинкою проекту буде виконання дитячого репертуару солістами Кіровоградської обласної філармонії та керівниками дитячих вокальних колективів міста спільно з дітьми.

 

 

Статистика

Користувачі : 106
Зміст : 67
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 302276

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval