Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Філармонія Дитяча філармонія Відкриття 28-го концертного сезону Дитячої обласної філармонії!

Відкриття 28-го концертного сезону Дитячої обласної філармонії!


Дитячої філармонії
«Світ дитинства» - концерт за участі переможців мистецького проекту
«Відкриваємо нові таланти»

Концертна програма:


1.    Хореографічна композиція «Сонце за нас»
           Виконує зразковий художній колектив Хореографічний ансамбль     
           «АнютА»   КЗ НВО №32 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ   
           ступенів ПЦ «Школа мистецтв»  Кіровоградської міської ради       
           Художній кирівник - Анна Ніжнікова, головний балетмейстер -   
     Тетяна Вдовиченко

2.    Музика Є. Потьомкіна, слова В.Бронюк. «Так, ялюблю Україну» Виконує зразковий художній колектив вокально-інструментальний ансамбль «Барви» Центру позашкільної освіти «Барви» комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання»  Компаніївської селищної ради Кіровоградської області
     Солістка - Анна Гасленко
     Керівник – Анатолій Ткаченко
   
3.    Музика і слава А.Гнатишак «Віночок»
Виконує вокальний ансамбль Петрівського районного центру дитячої та юнацької творчості у складі Сінкевич Марії і Петрай Валерії
Керівник – Лілія Чорнопольська

4.    Танок «Повзунець»
Виконує хореографічний колектив «Подоляночка» Гайворонського районного центру дитячої та юнацької творчості
Керівник – Людмила Симоненко
5.    Музика і аранжування С.Івасенка «Полька круть»
Виконує ансамбль сопілкарів «Дударик» Знам’янської дитячої музичної школи ім. М.Лисенка
Керівник – відмінник освіти України Сергій Івасенко

6.    Хореографічна композиція «Запали вогонь»
Виконує зразковий художній хореографічний колектив «Усмішка» Центру дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала
Олександрійської міської ради
Керівник – відмінник  освіти  України,  керівник  гуртка - методист Віта Черкаська

7.    «Там, де гай зелений»
     Виконує учениця Бобринецької районної   
     дитячої музичної школи Анастасія Кобзар
     Викладач – Олена Кучурюба

8.    Д.Фостер «Щедрик»
Виконує камерний оркестр класичної і сучасної музики «Рапсодія» Олександрійської дитячої музичної  школи
Керівник – Тамара Гречанюк, концертмейстер – Анна Нєдова

9.    Танок «Бугі-вугі»
Виконує хореографічний колектив «Едельвейс» Знам'янського районного центру дитячої та юнацької творчості
Керівник -  Тетяна Ігнатьєва
10.     «Супермени»
Виконує дитяча вокальна група «Перлинки» Помічнянського міського палацу культури Помічнянського ОТГ
Керівник – Світлана Пашина

11.     Хореографічна композиція «Цецхлі»
Виконує хореографічний колектив сучасного танцю «Каприз»
Центру дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала
Олександрійської міської ради   
     Керівник – Наталія Труш
     
12.     Павло Глазовий «Бобик» гумареска
Читає вихованка студії художнього слова «Юність» Кіровоградського ОЦДЮТ, учениця ГНТН Кіровоградської міської ради
Софія Куликовська
Керівник – відмінник освіти України Валентина Політаєва

13.     W.Leer «Полька Bruno»
Виконує ансамбль духових та ударних інструментів музичної школи №1 ім. Г.Г.Нейгауза м. Кропивницького
Керівник - Іван  Медніков, концертмейстер -  Ольга Ніколаєва
   
14.     Хореографічний танок «Смурфіки»
     Виконує зразковий художній колектив хореографічний ансамбль  
     «Вікторія»  НВО  «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів  
     №16 – дитячий юнацький центр «Лідер»
     Художній керівник – Кохно Вікторія, балетмейстер постановник –   
     Вероніка Гладун

      15.  Музика Т.Лучанко та Н.Лучанко слова К.Кравченко  «Діти квіти»
            Виконують вокальний ансамбль  у складі  Віоли і  Лізи       
            Вернігори, Софії  Дороганич та хореографічний колектив
            «Baby- art»  НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований   
            загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний   
            навчальний заклад – центр естетичного виховання»
            Керівники – Олeна Анощeнко та Світлана Юр’єва


Програму підготували:

Директор концерту      заслужений працівник культури України
                                        М.Кравченко

Режисер-постановник  І.Полонська

Автор сценарію            А.Шуть

Ведучі                            А.Шуть, С.Куликовська

Видеоряд                       Ю.Крунич, А.Листопадов

Звукорежисери             С.Тарадаєнко, С.Бриж

Освітлювачі                  І.Яшник, Ю.Назаренко, Юзабудько

Завідувач художньо-
постановочною частиною Д.Шоломинський


  
  
 

Статистика

Користувачі : 1648
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 375801

Хто на сайті

На даний момент 3 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval