Кіровоградська обласна філармонія
Lock
Головна Філармонія Мистецькі проекти "Мистецтво нашого краю"

"Мистецтво нашого краю"

e-mail Друк PDF

Культурно-мистецький проект під патронатом голови Кіровоградської облдержадміністрації «Професійне мистецтво у кожне село».
З метою  організації та проведення вищезазначеного  проекту, а  також забезпечення доступності  професійного мистецтва  широким верствам населення, які проживають у сільській місцевості, обласною філармонією в період з березня по грудень 2017 року проведено 30 концертів творчих колективів філармонії у всіх районах області. На  концертах було присутніх близько 12000 глядачів, в тому числі близько 3000 глядачів незахищених категорій.
Концерти проводились переважно в сільській місцевості, в Будинках культури та на відкритих майданчиках, приурочених до державних і  професійних свят, а також до ювілейних та визначних дат місцевого значення.
Усі вони пройшли на високому організаційному та професійному рівнях при  заповнених залах на чолі з першими особами району та делегацією з кожної сільської ради району.
Всі заходи культурно-мистецького проекту активно висвітлювались в районних засобах масової інформації. Всього було надруковано 22 матеріали в районних редакціях області. По підсумках  проведених концертів у рамках проекту виготовлений  альбом, в якому зібрані  матеріали засобів масової інформації, фотографії та відгуки вдячних глядачів.
3 2018 року цей проект продовжує своє існування під новою назвою «Мистецтво нашого краю».

Останнє оновлення ( Субота, 10 лютого 2018, 13:37 )  

Статистика

Користувачі : 560
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 359101

Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval