Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Філармонія Дитяча філармонія «Дитячий внесок у творчість міста»

«Дитячий внесок у творчість міста»

Мистецький проект дитячої філармонії

«Дитячий внесок у творчість міста – дитинства світ»

З  листопада 2015року по квітень 2016 року в Кіровоградській обласній філармонії проводився   спільний проект Кіровоградської обласної дитячої філармонії та управління освіти Кіровоградської міської ради «Дитячий внесок у творчість міста – дитинства світ». Мета проекту -  залучення до різних видів творчості широкого загалу мешканців міста Кіровограда, реалізації творчих потреб, знань, умінь та мистецьких навичок підростаючого покоління, педагогічних працівників, батьків, громадськості міста.
    За цей період учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, педагогічні працівники, батьки та громадськість мали змогу продемонструвати свої таланти у вокальному, хореографічному, театральному, образотворчому, декоративно-ужитковому та ін. різновидах мистецтва разом з професійними виконавцями Кіровоградської обласної філармонії. У проекті брали участь 28  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Кіровограда, понад 2500 учасників. Відвідали концерти близько 14 тисяч юних глядачів, батьків, викладачів, керівники центрів естетичного виховання та керівники гуртків.
    13 травня 0 14.00 годині в залі філармонії відбувся гала-концерт переможців проекту. Кіровоградська обласна філармонія  підготувала святкові заохочення і нагороди для переможців.


За відповідальний підхід до підготовки презентації закладу в рамках мистецького проекту «Дитячий внесок у творчість міста – дитинства світ»  та збереження національних традицій сертифікатом на безкоштовне відвідування концерту в рамках Вечорів духовної музики «Різдвяні передзвони» у 2017 році нагороджено:
-    Комунальний заклад  «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;


За високий рівень підготовки учнів до презентації закладу в рамках мистецького проекту «Дитячий внесок у творчість міста – дитинства світ» сертифікатом на безкоштовне відвідування концерту академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії у 2017 році нагороджено:
      -   Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 1 – дитячий юнацький центр «Перлинка» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;
-    Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.


На безкоштовне відвідування концерту-відкриття  ХХ Всеукраїнського фестивалю камерної та симфонічної музики «Травневі музичні зустрічі» у 2017 році сертифікатом нагороджено:
-    Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.


За збереження національних традицій та відповідальний і творчий підхід до презентації закладу в рамках мистецького проекту «Дитячий внесок у творчість міста – дитинства світ» сертифікатом на безкоштовне відвідування концерту – відкриття  26-го  концертного сезону Кіровоградської обласної дитячої філармонії нагороджено:
-    Спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 14 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.


За високий рівень підготовки учнів до презентації закладу в рамках мистецького проекту
«Дитячий внесок у творчість міста – дитинства світ» сертифікатом на безкоштовне відвідування концерту – відкриття  72-го концертного сезону Кіровоградської обласної філармонії нагороджено:
-    Комунальний заклад  «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».


На безкоштовне відвідування концертів Дитячої філармонії  протягом 26 концертного сезону у 2016-2017 році сертифікатом нагороджено:
-    Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – ліцей № 19 –  позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».


За відповідальний підхід до підготовки презентації закладу в рамках мистецького проекту «Дитячий внесок у творчість міста – дитинства світ»  та збереження національних традицій сертифікатом на безкоштовне відвідування Головної новорічної ялинки області у 2016 році нагороджено:
-    Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 33 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад  Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».


Головний приз:

За професійний і творчий підхід, високий рівень підготовки у проведенні презентації закладу в рамках мистецького проекту «Дитячий внесок у творчість міста – дитинства світ» сертифікатом на безкоштовне проведення заходу в концертній залі Кіровоградської обласної філармонії у 2017 році нагороджено:
-    Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

  
  
  
  
  
  
  
  

 

 

Статистика

Користувачі : 14795
Зміст : 74
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 446033

Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval