Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Концертіно 45

Днями, камерний оркестр «Концертіно»
Кіровоградської обласної філармонії
відсвяткував своє 45-річчя гучним концертом!

«Концертіно» активно співпрацює з відомими українськими та зарубіжними композиторами, є учасником  Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів. Свою майстерність оркестр показав і на цей раз у стінах Кіровоградської обласної філармонії.

Майстри свого діла - артисти-музиканти оркестру порадували всіх присутніх на цьому грандіозному святі чудовою музикою композиторів різних епох та стилів. Представлене різноманіття репертуару дійсно вражає: тут і спокійні композиції Амадея Моцарта, і енергійні ноти Лероя Андерсона. Окрім насолоди від прослуховування композицій у виконанні камерного оркестру, глядачі змогли насолодитися естетично від прекрасних костюмів «Концертіно»: сценічні сукні жіночої половини оркестру гармонійно поєднувались із вишуканими костюмами сильної половини камерного оркестру, утворюючи картину із чудовою палітрою кольорів.

Однією з «родзинок» вечора стала поява на сцені артиста-вокаліста кіровоградської обласної філармонії Олександра Безая, який співпрацює з камерним оркестром «Концертіно» протягом останніх двох років. Олександр порадував публіку харизматичною подачею композицій із чудовим оперним співом у супроводі оркестру.

Також родзинками концерту стали гості, що спеціально приїхали із різних міст України та закордону. Так, на 45-річчя «Концертіно» завітали відомий італійський композитор Антоніо Віларді, музиканти Сергій Григоренко та Андрій Рахманін.
Камерний оркестр «Концертіно» подарував усім присутнім справжнє свято. Після таких виступів хочеться повертатись знову і знову, аби насолодитись майстерним оркестровим виконанням композицій.


 

 

 

Статистика

Користувачі : 110
Зміст : 68
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 323172

Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval