Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

ТУЛУМБАС 2017

Фестиваль сучасної музики
КРОПИВНИЦЬКИЙ ТУЛУМБАС

Дата та час проведення             23 вересня 2017 року    16-00
Місце проведення                      філармонійна площа
Організатори                               департамент культури, туризму та культурної спадщини             
                                                        Кіровоградської ОДА, обласний центр народної творчості,  
                                                        кіровоградська обласна філармонія,
                                                         благодійний фонд підтримки мистецьких ініціатив «АТМАН»
Адміністратор                            Бондаренко Андрій  066 9434275
Режисери                                     Поворознюк Валентин
                                                        Гева Едуард
Ведучий                                        Гева Едуард

Мета                                                 створити фестиваль, який покликаний відображати стан української незалежної музики, сприяти її розвитку та популяризації.
 Прогресивна та змістовна сучасна музика, (яку часто окреслюють в межах поняття - рок) без сумніву, є одним із найбільш значних і цікавих явищ в культурі ХХ-ХХІ століть. За свою еволюцію ця музика зазнавала кардинальних змін в області як музичної форми, так і музичного змісту, але в будь-який період свого розвитку - завжди відповідала смакам молоді, незалежно від того, до яких верств вона належить.
       Сучасна музика є не тільки екраном молодіжного мистецтва, а й прямо і активно впливає на формування світогляду молоді. Особлива увага до сучасної музики, як до найбільш значної частини молодіжної культури викликана ще й тим, що таку музику слухає найактивніша і найосвіченіша частина молодого покоління.


Групи, що підтвердили участь у фестивалі
Народний фольклорний ансамбль " ЕксампейЯ"
Гурт створився у 2012 році у Соколівському сільському будинку культури, а в 2016 році йому присвоєно звання "Народний фольклорний ансамбль".На даний час ансамбль базується у Кіровоградському районному будинку культури.
Чому така назва? Ексампе́й – найдавніша назва частини території сучасної Кіровоградщини. (дав.-гр. Ἐξαμπαῖος, укр. Священні шляхи) — історична місцевість в Україні на території Кіровоградської області, яка вважається сакральним центром Великої Скіфії, де за наказом володаря країни було виготовлено і встановлено сакральну пам'ятку народу — Священний казан. Саме це описував легендарний «батько історії» грек Геродот (ВІКІПЕДІЯ).
Гурт виконує автентичні українські пісні як традиційно, так і у власній трактовці, використовуючи сучасні музичні інструменти, електронні технології, а також експериментуючи зі змішанням жанрів. Наприклад, автентичний спів з рок музикою, або іншими сучасними жанрами. Такі інтерпретації створюються задля того, щоб старовинні пісні легше сприймала молодь, а саме популяризація автентичної музики і є головною метою діяльності гурту. Репертуар черпається з різних джерел. В основному це збір матеріалу за допомогою фольклорних експедицій, зустрічей зі старожилами сіл, які ще пам’ятають і співають пісні, які передаються з покоління в покоління, а також робота з музеями, бібліотеками та інтернет ресурсами.
В складі гурту на даний момент чотири учасники. Едуард Дикаренко, він є керівником ансамблю, Тетяна Дикаренко, Світлана Буланова та Вікторія Шишова.
За 5 років "ЕксампейЯ" прийняла участь у багатьох всеукраїнських конкурсах та фестивалях:
2015 рік та 2016 -всеукраїнський фестиваль-конкурс "Червона калина" у Кривому Розі - дипломи 1 ступеня
2016 р-всеукраїнський фестиваль конкурс автентичного співу ім.Гната Танцюри у Вінниці - диплом 1 ступеня
2017 рік - всеукраїнський фестиваль конкурс "Калиновий спів" м.Кропивницький - диплом 1 ступеня
2017 рік - Всеукраїнський фестиваль конкурс " Червона калина" Кривий ріг -отримали ГРАН ПРІ
А також ансамбль постійно  приймає участь у різних етно фольк фестивалях на Кіровоградщині та різних куточках України.
У серпні 2017 року гурт гастролював по Західній Україні у рамках мистецького проекту "Центр-Захід"
Алина Шевченко - alina shevchenko
- музыкальный коллектив, который создает и исполняет музыку в стиле indi/folk.
В 2016 году состоялся релиз первого альбома "сонцесон", в настоящее время коллектив радует новыми песнями и клипами : летом 2017 года состоялось 2 премьеры - художественный клип " Воздух " и live " утро" производства ZAKON OMA production.
песни alina shevchenko звучат из тихих и загадочных лесов, от морского побережья и просторных полей.
это мягкость гармонии в сочетании со свободными и чистыми словами. Музыка, которая приглашает в путешествие домой.
Участники фестивалей:  Студентська республіка,  Skyline,  Avatar, yoga fest,  Млиноманія, Сяйво
аунд Эйдж (типа английский) рок-гурт The Sound Age
 існуємо  п'ять років. За цей час ми брали участь у різноманітних фестивалях та  благодійних концертах як в нашому місті ,так і за його межами. Переконані, що неважливо , яка кількість людей нас буде слухати - якщо хоча б одна людина відчує енергію нашої музики та мимоволі полетить у іншу реальність, де є лише любов та світло - це означає , що ми на вірному шляху.
Состав Саунд Эйдж
Роман Губенко- фронтмен, гітара
Ксенія Чеканова- вокал
Гліб Голенко - ударні
Віталій Шевченко - бас- гітара
"Десь Чули"
Місце створення: м. Кіровоград
Рік створення: 2015
Склад: ударні - Максим Діденко
вокал - Денис Федоренко
клавішні - Дмитро Єрьомін
бас-гітара - Анатолій Семидоцький
Контакти:
тел. 066-313-82-62; 066-000-58-74 ФБ-сторінка https://www.facebook.com/destchuly.band
Гурт "Десь Чули" заснований в 2015 році. На початку - джем-проект, що невдовзі розрісся у творчу одиницю і за жанром є альтернативою багатьом наразі популярним музичим стилям. Енергійна музика, помножена на мотиваційні тексти пісень, що мають як драматичне, так і самоіронійне забарвлення, не залишають нікого байдужим. 
Самі музиканти говорять про себе так:
за музикою - альтернативний поп-реп-фанк-кор, а за текстами - справжнє "чорне дзеркало" для сучасності. 
В текстах задокументовані  власні думки стосовно настроїв і стану суспільства, а також індивідуальні враження щодо моральної, соціальної і емоціональної складової сьогодення. Звісно, теми взаємовідносин в піснях також відкриваються, а ліричний аспект в піснях інколи перемежовується з комічним чи-то гумористичним трактуванням ситуацій
Кожен з музикантів щиро сподівається, що людство врешті зможе знайти в собі хоч трохи здорового глузду і не штовхати Всесвіт відверто до руйнації.
Наразі "Десь Чули" готують дебютний альбом.


Солнце -Чернозем
 День рождение группы датируется 7 Мая 2005 года. В первоначальный состав группы вошли Руслан Дормашов вокал, гитара, Василий Ковпак бас, Михаил Пилипенко ударные и гость из солнечного Магадана гитарист Вадим Ковалев. До этого парни уже играли вместе в таких проектах как "Колесо" и "’Козачий Сыр". Весной 2006 года гость из Магадана был депортирован местными властями на исконные земли. В мае 2006 года ему на смену пришел Виталий Выштыкайло. В июне 2009 Василия Ковпака сменил Дмитрий Параскева, а ударника Михаила Пилипенко в октябре 2009 заменил Павел Шерстюк
В данный момент в состав группы входят: Руслан Дормашов – вокал, текст Виталий Выштыкайло – гитара, Денис Лукин - бас, Павел Шерстюк – ударные, Владислав Ленив - 2я гитара
Группа не много раз выступала на различных фестивалях. Также принимала участие в  концертах посвященных дню города ,  мобил байк шоу и слетах. В данный момент группа записала   больше 50 песен и выпустила 4 альбома в стиле альтернатив  фьюхен метал хард кор. Песни группы давно
Песни группы давно стали народными так как звучат под гитару почти в каждом дворе нашей необьятной родины и далеко за ее пределами
Гурт «Чорне Сяйво»
 заснований у серпні 2010 року в складі: Хорош Марини (вокал), Катренка Богдана (гітара), Шалашенка Володимира (гітара), Майбороди Дмитра (бас-гітара) та Олександра Мусоріна (барабани). Через кілька тижнів після свого народження «Чорне Сяйво» взяли участь в обласному відбірковому конкурсі фестивалю «Червона Рута», де зайняли третє місце. Активно займаючись написанням нових пісень та експериментуючи зі звучанням, музиканти запросили до свого складу скрипальку, Коцюбенко Ірину, яка не лише додала мелодичності музиці «Чорного Сяйва», а й долучилася до написання текстів та формування сценічного образу гурту. 2012 року «Чорне Сяйво» знову прийшли на обласний відбірковий конкурс «Червоної Рути» і знову зайняли третє місце. В цей час гурт активно виступає в межах Кіровоградської області, беручи участь в різноманітних заходах: від благодійних концертів та творчих вечорів до байкерських шоу. Невдовзі, з особистих причин, «Чорне Сяйво» полишає скрипалька, Ірина, також у вимушену відпустку, тривалістю півроку, йде бас-гітарист, Дмитро. В цей час, шукаючи тимчасову заміну басисту, музиканти «Чорного Сяйва» знайомляться з Олексієм Ждановим та Мариною Олійник. Олексій займає вільну позицію басиста, а - Марина стає другою вокалісткою гурту. Саме в цей час, у поєднанні оперного вокалу з екстремальним, формується контрастне, проникливе звучання вокальної секції гурту, відкриваються нові можливості для вираження закладених у пісні емоцій та настрою, швидко зростає популярність «Чорного Сяйва» на місцевій сцені. Не полишаючи прагнення відкрити нові горизонти, у 2014 році, «Чорне Сяйво», оновленим складом, знову приходить на обласний відбір «Червоної Рути», де справляє добре враження на журі, і, нарешті, здобуває таку омріяну перемогу. Навесні 2015 року склад гурту знову змінився. З ряду власних причин «Чорне Сяйво» полишають Катренко Богдан та Марина Олійник. До «Чорного Сяйва» приходить Малишева Злата, яка, окрім, оригінальної манери співу, стає авторкою текстів нових пісень. Також, до гурту повернувся Дмитро Майборода, який пішов зі складу гурту восени 2013 року. Фінальний гала-концерт лауреатів «Червоної Рути-2015» в Маріуполі став для «Чорного Сяйва» жаданою сходинкою до розкриття власних можливостей, чергового корегування музичної стилістики, творчим поштовхом та джерелом натхнення для написання нових пісень. Власну музичну стилістику учасники гурту характеризують як альтернативний метал, поєднуючи широку гаму напрямів: від грув-металу та важкого блюзу до мелодік-дез та неокласики. Вже у 2017 гурт вирішив додати другу гітару у музику, взявши Олександра Балога. Музика стала повнішою, а ідеї нових пісень ще цікавішими: Олександр постійно приносить нові рифи до нових пісень, які дихають чутними мелодіями та заповнюють атмосферу силою та міццю. У цьому році гурт дав декілька дуже вдалих концертів, включаючи сольний, які показали, що група працює не даремно. Йому є, що запропонувати слухачу, а, найважливіше, музиканти мають натхнення та готові до експериментів.
Гурт "Закон Ома"
створений у 2010 році, як акустичний проект,
котрий сповідує філософію і наслідує традиції славнозвісного телевізійного шоу "mtv unplugged".
Акустичний звук - передумова і необхідний етап розвитку на шляху до власного електричного звуку.
у 2011 році, після перемоги на обл. відбірковому турі "червона рута" у номінації акустична музика гурт приймає рішення про припинення концертної діяльності
 і зосереджується на студійній роботі -
музиканти гурту - засновують студію звукозапису "radharaman records" на базі якої у 2017 році створено "закон ома production".
Навесні 2017 року розпочалась робота над дебютним музичним альбомом, реліз якого планується на весну 2018 року.
 Приймають участь у ствоенні музичних доробок таких проектів як "цирк шардам", "sokolovsky", "аді", "jani", "dolbo sraund".
 На цей момент учасники колективу у повному складі
 є учасниками проекту Alina Shevchenko.
склад:
1. Поворозник Валентин - вокал, перкусія
2. Котов Олександр - бас гитара
3. Ткаченко Віктор - гитара
4. Бондаренко Михайло - клавішні

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

Статистика

Користувачі : 108
Зміст : 68
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 313423

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval