Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Філармонія Архів подій Закриття XXI Всеукраїнського фестивалю «Травневі музичні зустрічі»

Закриття XXI Всеукраїнського фестивалю «Травневі музичні зустрічі»


Закриття XXI Всеукраїнського фестивалю камерної та симфонічної музики «Травневі музичні зустрічі»

Кіровоградська обласна філармонія закрила Всеукраїнський фестиваль «Травневі музичні зустрічі» концертом камерного оркестру «Концертіно» (Художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Наталія Хілобокова) та лауреата міжнародних конкурсів, скрипача Андрія Рахманіна (м. Київ). Публіці були представлені твори Г.Холста, В.А.Моцарта та А.П`яццоли. Окрім згаданих артистів, на захід приїхав та виступив Поль Манандіз (тенор, Франція), який окрім іншомовних пісень, виконав й українську «Ніч яка місячна».
Андрій Рахманін (скрипка, м. Київ). Навчався в музичній школі №1 ім. Г.Г.Нейгауза в класі заслуженого працівника культури України Ю.П. Хілобокова. Закінчив Кіровоградське музичне училище (зараз музичний коледж): теоретичний та струнний відділи. Скрипка (клас викладача Н.Ю.Хілобокової). Навчався в Донецькій державній консерваторії ім. С.С. Прокоф’єва (клас доцента А.М.Каравацького), асистент ура – стажування по класу сольної скрипки в Національній Музичній Академії України ім. П.І.Чайковського (клас народного артиста України Б.Которовича 1999-2000р.) та (клас О.Ревка 2000-2003р). Зараз – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, артист Національної філармонії України.  
              Поль Манандіз (тенор,Франція) франко – український співак. Народився в Брюсселі. У 1999 році вступив до Королівської консерваторії Бельгії, яку закінчив в 2002 році з Золотим призом. Переїхавши до Парижу Поль  співпрацював з різними звукозаписними компаніями. З французькою співачкою Наталі Карден Поль отримує перший контракт з EMI Music і співпрацєю з 2008 до 2011 року. У 2014 році Поль Манандіз одружується з Оленою з України і в 2015 році переїзджає до України. Пісні виконує французькою, англійською та українською мовами. Свій перший тур по Україні Поль провів з народною артисткою України Ніною Матвієнко.


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

Статистика

Користувачі : 1273
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 365637

Хто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval