Кіровоградська обласна філармонія
Lock
Головна Філармонія Архів подій «Відкриваємо нові таланти»

«Відкриваємо нові таланти»

Дитяча філармонія презентує
проект «Відкриваємо нові таланти»
м. Олександрія

З метою виявлення талановитих дітей Кіровоградщини, реалізації творчих потреб, знань, умінь та мистецьких навичок молодого покоління, Кіровоградська обласна філармонія продовжує мистецький проект «Відкриваємо нові таланти», за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської облдержадміністрації.
У рамках проекту учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, вихованці художніх дитячих колективів районних (міських, сільських) будинків культури мають змогу продемонструвати свої таланти у вокальному, хореографічному, театральному та інших жанрах разом з творчими колективами Кіровоградської обласної філармонії.
У мистецькому проекті, який відбувся 2 квітня в місті Олександрія в палаці культури «Світлопільський», взяли участь хореографічні колективи та дівчинка яка продемонструвала свій чарівний вокал.
Найталановитіші учасники проекту у кінці травня 2018 року будуть запрошені на закриття сезону дитячої обласної філармонії у м. Кропивницький.
Разом з дітьми, чудовий настрій всім глядачам подарував камерний оркестр «Концертіно», Кіровоградської обласної філармонії (художній керівник заслужений діяч мистецтв України Наталя Хілобокова) та соліст філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Безай.  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

Статистика

Користувачі : 172
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 348749

Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval