Кіровоградська обласна філармонія
Lock
афіша Філармонія Архів подій «Культурно мистецький проект»

«Культурно мистецький проект»

В Рамках культурно мистецького проекту «Об’єднаймо Мистецтвом Україну»
24 Листопада в концертному залі Черкаської обласної філармонії відбулося два концерти творчих колективів і солістів Кіровоградської обласної філармонії.
Перший концерт пройшов для дитячої аудиторії, концертна програма була дуже цікавою та насиченою. Вона поєднувала в собі номери ансамблю «Єлисавет-ретро», солістів та цікаві ігри між номерами. В деяких іграх діти навіть мали можливість вийти на сцену. Не було жодного вільного місця, лунали гучні оплески та овації, майже кожну пісню діти підспівували солістам. Адміністрація Черкаської філармонії була вражена від такої шаленої реакції свого дитячого глядача.
О 18.30 розпочався другий концерт творчих колективів і солістів обласної філармонії. Святковий концерт розпочався композицією у виконанні камерного оркестру «Концертіно». Тиша, яка панувала під час виконання, різко змінилася бурхливими оваціями по завершенню композиції.
Зворушили серця людей і молоді виконавці філармонії: Артем Гасленко,               Владислав Бурага та Олена Колосюк. Запальні та динамічні танці академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни», експресивна музика та яскраві костюми колективу, нікого не залишили байдужими. А солістку Тетяну Яковенко гості заходу ще довго не відпускали зі сцени.
Того вечора жоден колектив чи артист не залишився без оплесків та вигуків «Браво» Вдячна публіка не соромилася висловлювати свої емоції.
З Відповідним візитом 1 грудня до нас завітали солісти та творчі колективи Черкаської обласної філармонії.
Перша програма для дитячої аудиторії була театралізована казка
"КОЛЯДА ІДЕ ..." Український вертеп, на дві дії. Це справжнє театральне дійство з обрядовими піснями та кантами, обрядами та героями (Ангели, Пастухи, Запорожці, Коза, Циган, Ведмідь та ін.). Вистава щедро наповнена також і народною інструментальною музикою.
Друга концертна програма для дорослого глядача пройшла під назвою «Земля моя, любов моя … »
Різножанрові композиції, народні та авторські пісні, хорові жартівливі сценки, балетна група Черкаського народного хору подарували гарний настрій Кіровоградцям, і ще раз продемонстрували яка в нас багата, насичена культура.

  
  
  
  
  
  
  
  

 

 

Статистика

Користувачі : 105
Зміст : 68
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 298717

Хто на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval