Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Філармонія Архів подій Концерт камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії

Концерт камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії


«Травневі музичні зустрічі
«Концерт камерного оркестру
Тернопільської обласної філармонії»

Концерт камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії (Художній керівник-Христина Павлик)
Камерний оркестр Тернопільської обласної філармонії був заснований у 2001 році. Першим художнім керівником та диригентом був випускник Львівської музичної академії ім.М.Лисенка Сергій Черняк.
Це молодіжний колектив у складі якого працюють випускники вищих учбових закладів України: Львова,Харкова,Донецька,Тернополя,Рівного.
Широкий творчий діапазон дозволяє оркестру охопити різноманітну тематику творів.написанних для різних стилів,жанрів та епох.
Колектив плідно співпрацює з відомими виконавцями і музикантами України та Західної Європи. З оркестром співпрацювали : Герой України М. Скорик, О.Шутко, Н.Пилатюк, Н.Міцней, К.Немечек та ін.
Оркестр веде насичене творче життя як в Україні,так і за її межами. Вони мали гастролі у Франції,Німеччині,Польщі,Люксембурзі.
На даний час оркестром керує випускниця Львівської музичної академії ім.М.Лисенка Христина Павлик.
Оксана Малецька(сопрано). Закінчила Львівську державну музичну академію ім.М.Лисенка(клас викладача Лариси Кривоцюк). У цьому ж році була запрошена солісткою Тернопільської обласної філармонії.
У 2010 -2011роках вокаліста гастролювала у Франції і Польщі. Широка і різноманітна репертуарна палітра-це арії з опер і оперет,романси українських та зарубіжних композиторів,а також народні пісні.
О. Малецька співпрацює з академічним симфонічним оркестром,камерним оркестром, академічним камерним хором,оркестром академічного ансамблю танцю «Надзбручанка».
Андрій Оленин(баритон)- лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Закінчив Тернопільський Національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка на театральний факультет. У 2012 році був прийнятий на посаду артиста розмовного жанру в Тернопільську обласну філармонію,а з 2016року обіймає посаду артиста-вокаліста. У 2013 році став лауреатом 1 ступеня II Всеукраїнського конкурсу акторів-вокалістів в м.Запоріжжі.25 червня 2017 року у м.Варшава А.Оленин став володарем Гран-прі III Міжнародного фестивалю-конкурсу ім.Дж.Гершвіна.
У грудні 2017 року Андрій був запрошений на святкування Католицького Різдва до Італії, де у
м. Римі дав декілька концертів для наших співвітчизників,які там проживають. У соборі Святого Петра у Ватикані виконував українські колядки,за що був нагороджений Папською грамотою «За популяризацію української культури в Італії».

  
 

 

 

 

 

 

 

 
  

 

 

Статистика

Користувачі : 595
Зміст : 73
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 362193

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval