Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Філармонія Дитяча філармонія Ми прагнемо миру на рідній землі

Ми прагнемо миру на рідній землі

 Мистецький проект дитячої філармонії
«Ми прагнемо миру на рідній землі»
 в рамках щорічної акції «Майстри мистецтв-дітям».

У 2015 році з метою розвитку національної свідомості, духовного збагачення та патріотичного виховання молоді в рамках щорічної акції «Майстри мистецтв-дітям», Кіровоградською обласною дитячою філармонією започатковано новий мистецький проект «Ми прагнемо миру на рідній землі». За 3 місяці цього року було підготовлено і проведено 15 тематичних концертів за участю колективів і солістів обласної філармонії, які відбулися у Вільшанському, Олександрівському, Новоархангельському, Знам’янському районах області та місті Кіровоград.
03 квітня в залі Кіровоградської  обласної філармонії в рамках проекту вищезазначеного  відбувся концерт за участю Академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни», ансамблю «Єлисавет-ретро» та солістів Ярослава Страшного, Владислава Кашпуренка та Іванни Клоц. На концерт приїхали близько 550 школярів Кіровоградського району з 19 сільськіх закладів освіти, зокрема: Гаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Аджамської ЗОШ І-ІІІ ст., Бережинської ЗОШ І-ІІІ ст., Великосеверинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ст., Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ст., Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст., Клинцівської ЗОШ І-ІІІ ст., Крупської ЗОШ І-ІІІ ст., Первозванівої ЗОШ І-ІІІ ст., Покровської ЗОШ І-ІІІ ст., Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Івано-Благодатненського НВК ЗОШ І-ІІІ ст., Назарівкого НВК ЗОШ І-ІІІ ст., Созонівкого НВК ЗОШ І-ІІІ ст., Степнянського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. та Федорівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст..

Відгуки:
Педагогічний колектив та учні Аджамської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів щиро вдячні Кіровоградській обласній дитячій філармонії за прекрасний настрій, за так зараз потрібне національно-патріотичне спрямування концертної програми, за цікавий, змістовний, яскравий концерт.
Процвітання Вам на творчій ниві!

    Учні та педагоги Клинцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіровоградської райдержадміністрації вдячні колективу Кіровоградської обласної філармонії за прекрасний концерт на якому отримали естетичне задоволення від побачених і почутих художніх номерів.
    Дякуємо за талант, професіоналізм, який Ви подарували нам.

03 квітня 2015 року.
 
 


 
  
  
  
  
  
 
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

Статистика

Користувачі : 14795
Зміст : 74
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 446022

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval