Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

афіша Філармонія Дитяча філармонія Подаруй дитині свято

«Подаруй дитині свято» Мистецький проект Дитячої філармонії

  
 
 
                                                                       Культурно-мистецька акція «Подаруй дитині свято»
За ініціативи директора філармонії Кравченка Миколи Івановича на початку 19-го концертного сезону дитячої філармонії  в 2010 році був  започаткований мистецький проект «Подаруй дитині свято», мета якого полягає в тому, щоб донести до дітей  сільської місцевості, особливо в віддалених районах, часточку високого,професійного мистецтва. Враховуючи те, що у сільських діток немає можливості систематично приїжджати до кращих закладів культури області і відвідувати ті чи інші концерти, за допомогою меценатів артисти та творчі колективи Кіровоградської
обласної філармонії готові самі приїхати до дітлахів і подарувати їм свято.
Таким чином в 2011 році було проведено 47 концерти у 15 районах області.

Устинівський район:
    ТОВ «Агрокомплекс» - Лисогор Анатолій Михайлович (с.Олександрівка)
    ПСП «Димитрово» - Середенко Микола Борисович (с.Димитрово)
    ПП «Агротранссервіс» - Абрамян Юрій Саркісович (смт.Устинівка)
    АФ «Криничуватська» - Петренко Анатолій Анатолійович (с.Криничуватка)
Петрівський район:
    ТОВ «Агрофірма П’ятихатська» - Поворознюк Олександр Григорович (с.Володимирівка)
    СВК  «Агрофірма Маріампольська» - Міщанін Костянтин Володимирович (с.Луганка)
    ПСП «Йосипівка» - Шаров Артем Васильович (с. Йосипівка)
    Ганівська сільська рада – Цапенко Ніна Степанівна (с.Ганівка)
    ТОВ «Агродар ЛТД» - Мірошниченко Володимир Іванович (с.Чечеліївка) 
Долинський район:
    ПСП «Степ» - Костючок Петро Омелянович (с.Першотравневе)
    СФГ «Відродження» - Булавка Валерій Миколайович  (с.Суходільське)
    Сільська рада - Василенко Олена Василівна (с. Гурівка)
    СТОВ «Зоря» - Пащенко Микола Миколайович (с.Братолюбівка)
    СФО «Россолан» - Собко Наталія Іванівна  (с.Марфівка)
Новгородський район:
    ФГ «Шевченка» - Шевченко Володимир Кузьмович (с.Інгуло-Кам’янка)
    МЮНТ – Монашок Микола Дмитрович (с.Верблюжка)
    ПП «Гарант» - Журавель Дмитро Панасович (с.Верблюжка)
    ТОВ «Клондайк» - Політаєв Олександр Володимирович (с.Білозерне)
Олександрійський район:
    ТОВ «Колос» - Замкова Любов Миколаївна (с.Косівка)
    ТОВ «УкрАгроКом» - Кузьменко Анатолій Іванович,Фесюк Павло Дмитрович (с. Головківка) 
    ТОВ «Агродар ЛТД» - Мірошниченко Володимир Іванович (с.Пролетарське) 
Добровеличківський район:
    СТОВ  Агрофірма  «Зоря» - Попелюх Юрій Іванович (Добровеличківська школа-інтернат)
    ТОВ  Агрофірма  «Світанок» - Воробйов Віктор Миколайович  (с.Тишківка)
Новомиргородський район:
    ТОВ ПФК «Велта» - Бродський Андрій Вікторович (м.Новомиргород)
    СТОВ «Правда» - Онищенко Іван Петрович (с.Мартоноша)
    ФГ «Горовий В.В» - Горовий Віктор Володимирович (с.Оситняжка)
    ПП АФ «Панчеве» - Горбатюк Леонід Васильович (с.Панчеве)
Світловодський район:
    ФГ «Башмаченков» - Башмаченкова Лідія Михайлівна (с.Захарівка)
Вільшанський район:
    ПСП ім. Шевченка – Паранчевський Володимир Миколайович (с.Йосипівка)
Маловисківський район:
    ТОВ АФ «Паліївська» - Ніколєнко Микола Васильович (с.Паліївка, с.Мануйлівка)
    АФ «Мар’янівська» - Сосновський Іван Миколайович (с.Мар’янівка)
    СТОВ «Агровіта» - Мамедова Зінаїда Володимирівна (с.Лозуватка)
Новоархангельський район:
    ФГ «Баліцького М.В» - Баліцький Микола Васильович (с.Скалівські Хутори, с.Вільшанка, с.Надлак)
    ПОП «Гагаріна» - Коваленко Микола Миколайович (с. Мар’янівка)
    ПОП «Іванівське» - Скалівенко Віктор Васильвич (с.Іванівка)
Онуфрієвський район:
    ТОВ «Агродар ЛТД» - Мірошниченко Володимир Іванович (с.Куцеволівка) 
Компаніївський район:
    СФК  «Колос» - Болюк Анатолій Васильович  (смт. Компаніївка)
    ПАФ  «Зоря» - Крипак Анатолій Олександрович (с.Водяне) 
Кіровоградський район:
   ТОВ «Сатори-С» - Семенов Андрій Віталійович (с.Грузьке)
    ЗАСТ «Надія» - Шаповал Олександр Григорович (с.Северинка)
Бобринецький р-н:
    ДП ДТ «Червоний землероб» - Панібратець Петро Іванович (с.Чарівне)
    СФГ Панасюка - Панасюк Микола Володимирович (с.Тарасівка)
    ЗАТ «Південне» - Рибальченко Микола Петрович (м.Бобринець)
    ПСП «Санті» - Супрун Василь Федорович (с.Верхньоінгульське)



 

 

 

Статистика

Користувачі : 106
Зміст : 67
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 302299

Хто на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval