Кіровоградська обласна філармонія

Watch

 

Головна Філармонія Архів подій Гастролі у Вінницькій області

Гастролі у Вінницькій області 
 
  •    В рамках обмінних концертів між Кіровоградською та Вінницькою філармоніями проведено гастролі ансамблю «Єлисавет ретро» під орудою заслуженого працівника культури України Миколи Кваші, за участю заслуженого артиста України Сергія Дьоміна, лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Іванни Неділенко та Ярослава Страшного.
 
  •    Концерти відбулись у м.Ладижин та Вінницькій обласній філармонії. Вишуканий стиль ансамблю та його солістів і високопрофесійні аранжування творів Миколи Кваші зачарували вінницького глядача. Ретро мелодії та пісні минулих років навіяли на нього приємну ностальгію за мелодикою та гармонією 50-х – 70-х років минулого століття.   У програмі концерту звучали твори Еміліо Канніо, Бофо, Юрія Саульського, Арно Бабаджаняна, Ігора Білозіра та інших відомих композиторів.

  • По закінченню концерту колектив довго не відпускали зі сцени.
  •    Зі словами подяки за отримане задоволення до колективу «Єлисавет ретро» звернувся директор Вінницької обласної філармонії, заслужений працівник культури України Анатолій Левицький. У своїй промові він зазначив, що за ініціативи директора Кіровоградської філармонії, заслуженого працівника культури України Миколи Кравченка, це тільки початок співпраці між вищезазначеними філармоніями (у жовтні 2010 року у концертному залі Кіровоградської  філармонії з успіхом пройшов концерт творчих колективів Вінницької філармонії).

Vivat,
«Єлисавет ретро»!!!!


 

Статистика

Користувачі : 14795
Зміст : 74
Посилання : 6
Переглянути хіти змісту : 446027

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

www.filarm.kr.ua

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval